Den otevřených dveří pro 2.stupeň základní školy

Otevíráme druhý stupeň Sportovní základní školy Človíček  na Veronském náměstí. Vážíme si souhlasného stanoviska a podpory zastupitelů města, i důvěry rodičů a žáků, kteří se rozhodli s námi do toho jít.
Proč to děláme?
 -  žákům se u nás líbí a nechtějí přecházet na 2. stupeň jinam a zvykat si na jiné prostředí.
 -  chceme učit, naučit a nenudit.
 -  chceme ukázat že radost z pohybu a zdravý životní styl lze zachovat i na 2. stupni.
 -  máme koncepci, vize a představy o tak trochu jiné škole a jiném vzdělávání, kvůli kterým stojí za to všechno to snažení.
Zveme Vás na den otevřených dveří dne 15.4. 2019 15:00 - 18:00 Veronské náměstí 595, Horní Měcholupy.
DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU!

Človíček Veronské náměstí

V nových prostorech na Veronském námestí 595 v Horních Měcholupech budeme postupně nabízet široké spektrum aktivit.

Jako první otevíráme 2.1.2019 dětskou skupinu Človíček pro 6 dětí ve věku od 2 do 6 let. Je to jakási přípravka pro Sportovní mateřskou školu Človíček v Hostivaři. Zájemce vybíráme z online přihlášek do Sportovní MŠ Človíček v Hostivaři, které nemůžeme prozatím z kapacitních důvodů přijmout do MŠ. Pokud tedy máte zájem, vyplňte online přihlášku do MŠ v Hostivaři.

Začátkem roku 2019 zde otevřeme vlastní vývařovnu a budeme tak moci plně nabízet zdravou stravu nejen pro všechny naše děti a žáky, ale i pro externí strávníky.

Od 1.9.2019 otevíráme 2. stupeň základní školy a volnočasové aktivity i pro externí zájemce. Zájemci o zápis do základní školy mohou vyplnit online přihlášku zde.

Fotografie ze stavby naleznete zde